OKOLICA

Ciekocino jest niezwykle malowniczo położoną wsią między Lubiatowem a Sasinem. To właśnie na tym terenie rozciągają się najpiękniejsze plaże w Polsce. Często jeszcze bardzo dziewicze i puste, jak ta w Słajszewie, do której mamy najbliżej ( niecałe 6 km). Tutejsze plaże są niezwykle szerokie. Nawet w wysokim sezonie potrafią być puste. Nie znajdziesz tutaj nadmorskiego przepychu, parawanów, barów na plaży. Nikt Ci nie przyniesie na sam ręcznik gotowanej kukurydzy. Dostaniesz za to ciszę, mięciutki i biały jak mąka piasek i swój własny kawałek niemałej plaży!

  • W niedalekiej odległości od naszej miejscówki znajduje się piękny Pałac Ciekocinko. Idealny na spacer. Polecamy na romantyczną kolację, a miłośnikom koni polecamy jazdy konne.
  • Latarnia Stilo. Tej Pani przedstawiać chyba nie trzeba. Piękna i dostojna. Polecamy spacerek przez piękny sosnowy las. A później kąpiel w morzu przy kolejnej pięknej plaży w Sasinie, tym razem.
  • Łeba. Znana nadmorska miejscowość. Wydmy zdecydowanie przyciągają turystów. I dobrze. Trzeba je zobaczyć choć raz w życiu.
  • Łeba Park – Park Dinozaurów. Fantastyczna opcja dla małych miłośników dinozaurów, ale również ciekawa opcja na spędzenie aktywnego dnia dla całej rodziny.
  • Sea Park Sarbsk – Fokarium z masą atrakcji i placem zabaw dla dzieciaków. Fajne miejsce na rodzinny wypad, gdy chce się zrobić dzień przerwy od plaży.
  • Międzynarodowy szlak rowerowy EuroVelo 10 to niewątpliwie jedna z najciekawszych tras tej części Europy. Prowadzi przez kraje basenu Morza Bałtyckiego i często nazywany jest Nadmorskim Szlakiem Hanzeatyckim.