STODOŁA

Nasza klimatyczna miejscówka pomieści i ugości 6 osób. Na parterze domku oddajemy naszym miłym gościom salon z aneksem kuchennym i kozą obowiązkowo. W prezencie otrzymujecie Państwo absolutnie bezcenny widok na las. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Jedna z nich jest dużą sypialnią z łóżkiem małżeńskim i niskim, podłogowym oknem z widokiem na las. Brzozy za oknem mają moc pięknego lulania do snu. Druga sypialnia jest nieco mniejsza z dwoma pojedynczymi łóżkami. Została stworzona z myślą o naszych najmłodszych gościach. Dzieciaki z pewnością przepadną gdy odkryją skrzynię ze skarbami, dzięki którym rodzice będą mieli chwilę dla siebie 🙂

Kuchnię wyposażyliśmy we wszystkie potrzebne sprzęty do pięknego „nicnierobienia”. Kuchenka z piekarnikiem, ekspres przelewowy, zmywarka, czajnik, naczynia, sztućce i oczywiście duża lodówka z zamrażalnikiem. Szanujemy planetę, ograniczamy plastik, dlatego nie zabierajcie Państwo wody butelkowanej. Przygotowaliśmy dla naszych uśmiechniętych gości dzbanek z filtrem.

Łazienka została urządzona w przepięknym wiejskim stylu. Znajdziecie tutaj umywalkę handmade wykonaną na specjalne zamówienie, szafkę ze starego drewna rozbiórkowego oraz bardzo duży i przestronny prysznic.  Zapewniamy suszarkę do włosów oraz naturalne kosmetyki do mycia rąk i ciała. Ręczniki grzecznie czekają na każdego gościa na świeżo pościelonym i pachnącym jeszcze świeżym maglem łóżku.